Ten Memories of Czech Christmas (Deset Vzpominek na Ceske Vanoce)

Článek v ČEŠTINĚ níže. 

In our recent article we mentioned that Christmas time in the Czech Republic was always associated with beautiful music and fairy tales played on our national television. Today, we have selected our top ten music videos that remind us of the real Czech Christmas atmosphere. How many of them do you know? You can answer this question in our poll below.

 

***

V našem nedávném článku jsme se zmínili o tom, že vánoční čas v České republice byl vždy spojen s krásnou hudbou a pohádkami, které se hrály v naši národní televizi. Dnes jsme vybrali deset nejlepších hudebních videí, které nám připomínají skutečnou českou vánoční atmosféru. Kolik jich znáte? Na tuto otázku nám můžete odpovědět v naší anketě níže.

 

Extra video with Karel Gott (Silent Night) – Video navíc s Karlem Gottem (Tichá Noc):

Poll (Anketa):

[poll id=”4″]

 

HOME

5 thoughts on “Ten Memories of Czech Christmas (Deset Vzpominek na Ceske Vanoce)

  1. Wow, this is like instant Christmas, impressive :) Dekuju za navstevu blogu, taky jsem se na vas prisla podivat. Nikdy jsem si neuvedomila, kolik Cechu zije ve statech, to co pro ne delate je skvely… a diky za pochvalu anglictiny, stejne mam ale porad pocit, ze je co zlepsovat… Preju krasne Vanoce!

  2. Pingback: See the Czech Republic in Less Than 10 Minutes (Spatřete Českou Republiku za Méně Než 10 Minut) | CzechFolks.com

  3. Pingback: Sir Name Days – What are they? (Co jsou příjmeniny?) | CzechFolks.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *